Gdzie sztuczny zwieracz na zachodzie Polski

Otagowano: 

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  JanXYZ 4 lat, 9 miesięcy temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #2966

  grzegorz60
  Participant

  Dzień Dobry.
  Ostatnio coraz więcej w internecie można znaleźć informacji na temat sztucznego zwieracza cewki moczowej dla mężczyzn, ale nie znalazłem dla mnie tej najważniejszej…Wie ktoś czy któryś z lekarzy na zachodzie Polski robi takie operacje? Piszecie na forum o Przemyślu, Bydgoszczy itd, trochę mam daleko żeby jechać połowę czy całą Polskę, żeby pogadać sobie z lekarzem.

  #2968

  MarcinT
  Participant

  Skoro trafiłeś na ta stronę musisz mieć poważny problem z nietrzymaniem moczu..Tak ciężko Ci się przejechać 300 km żeby, nie tak jak to ująłeś „pogadać sobie z lekarzem” tylko uzyskac rzetelne informacje, z pierwszej ręki od najlepszych specjalistów w Polsce?

  #2972

  grzegorz60
  Participant

  Dzień Dobry.
  Nie o to mi chodziło. Skoro lekarze z Przemyśla czy Bydgoszczy robią takie operacje to wydaje mi się ze na zachodzie Polski powinni tym bardziej.

  #2974

  MarcinT
  Participant

  Wytłumacz proszę dlaczego tym bardziej?

  #2976

  JanXYZ
  Participant

  grzegorz60, nie wiem co masz na myśli pisząc zachód Polski, ale wiem, że warto się przejechać do Wrocławia do Szpitala Wojskowego.

  #2977

  grzegorz60
  Participant

  Dzień Dobry.
  Dziękuję za informację. Jestem z Zielonej Góry wiec na pewno bliżej mi do Wrocławia niż do Przemyśla.. Pytanie czy warto tam jechać?

  #2980

  MarcinT
  Participant

  To siedź w domu i czekaj, aż lekarz przyjedzie do Ciebie.

  #2982

  JanXYZ
  Participant

  Ja Ci nie powiem czy warto czy nie warto, mogę jedynie powiedzieć, że na 100% zakładają sztuczny zwieracz w 4 Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu – więc najważniejszą dla Ciebie informację. Zadzwoń, zapytaj, umów się na wizytę i dalej zdecydujesz.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.